I miejsce zespołu Gasparo

Strona główna » Aktualności » I miejsce zespołu Gasparo

wielkość tekstu:A | A | A

Zespół cheerleaderek "GASPARO" z Gimnazjum im. K. Karlińskiego w Olsztynie, mimo pomniejszonego składu odniósł kolejny sukces.

6 kwietnia, nasze gimnazjalistki wzięły udział w II POWIATOWYM TURNIEJU TAŃCA CHEERLEADEREK o puchar dyrektora Zespołu Szkół im.B. Prusa w Częstochowie, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy.

W konkursie wzięło udział 5 zespołów. Trud pracy włożony w układ choreograficzny opracowany przez instruktora zespołu - Alicję Matyję, został doceniony przez jury. Dziewczęta zajęły I miejsce.

Ze względu na zapis w regulaminie, w turnieju mogła wziąć udział ograniczona liczba występujących. Z całego 22- osobowego zespołu wzięło udział 12 dziewcząt: Olga Szymańska, Natalia Fleites - Jończyk, Weronika Suszek, Olga Gągała, Weronika Śledź, Agnieszka Andzel, Wiktoria Kaczor, Zuzanna Strączyńska, Oliwia Kondys, Paulina Pluta, Weronika Derda i Patrycja Stachurska.

Patronat medialny sprawowała TV Orion oraz Gazeta Częstochowska, którym to liderka zespołu - Olga Szymańska, udzieliła wywiadu.

Całość zespołu zaprezentuje się natomiast już 24 kwietnia na Powiatowym Przeglądzie Zespołów Cheerleaders w Hali Sportowej w Częstochowie. Trzymajmy za nie kciuki!

A. Matyja

 

czytano: 940 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Niepowtarzalna sceneria zamkowego wzgórza i okolic Olsztyna służyła znakomitym reżyserom do kręcenia ujęć znanym filmów: Rękopis znaleziony w ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018