Zawody jeździeckie Grand Tour

Strona główna » Aktualności » Zawody jeździeckie Grand Tour

wielkość tekstu:A | A | A

Maksymilian Kucharski i Zuzanna Stempor zwyciężyli w pierwszych  w tym roku amatorskich zawodach jeździeckich w dyscyplinie skoków, zorganizowanych w ramach cyklu GRAND TOUR, 13 maja 2017 r. przy Stajni Don Camillo w Konopiskach.

Maksymilian Kucharski reprezentujący Stajnię Biały Borek zwyciężył w klasie mini LL dla dzieci do lat 12. W tej samej kategorii 2 miejsce zajęła Zuzanna Stempor z KJ Rancho Zrębice.

Zawody organizowane są przemiennie. W tym roku zaplanowano trzy turnieje organizowane pod honorowym patronatem: Starosty Częstochowskiego - Krzysztofa Smeli oraz wójtów Gmin Konopiska i Olsztyn – Jerzego Żurka i Tomasza Kucharskiego.

Pierwsze rozstrzygnięte zostały w Konopiskach, a do udziału w kolejnych zapraszamy 10 czerwca do Stajni Biały Borek w Biskupicach i 2 września na teren Rancza Zrębice, gdzie odbędzie się finał.

Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej