Jubileusz XX-lecia Amazonek

Strona główna » Aktualności » Jubileusz XX-lecia Amazonek

wielkość tekstu:A | A | A

Agata Kornhauser-Duda wzięła udział w obchodach Jubileuszu XX-lecia Stowarzyszenia Częstochowskie Amazonki. Gala odbyła się w ramach 20. Jubileuszowej Ogólnopolskiej Pielgrzymki Kobiet po chorobie nowotworowej piersi na Jasną Górę.

Podczas  uroczystego wieczoru w Filharmonii Częstochowskiej specjalnymi Bursztynowymi  Łukami Amazonek i statuetkami „Serce za Serce” uhonorowani zostali przyjaciele Amazonek – ludzie, którzy od wielu lat wspierają działania stowarzyszenia i zrzeszonych w nim kobiet.

W Gali uczestniczyła Bernadetta Niemczyk, przewodniczącą Krajowej i Gminnej Rady KGW.

Pierwsza Dama, która już rok temu została wyróżniona Bursztynowym Łukiem, zwracając się do Częstochowskich Amazonek powiedziała:  - Pragnę złożyć moje najserdeczniejsze życzenia powodzenia całemu ruchowi Amazonek, ale szczególne słowa uznania i gorące gratulacje kieruję dzisiaj do Amazonek z Częstochowy, które obchodzą właśnie jubileusz 20-lecia istnienia. Życzę paniom jeszcze wielu lat sukcesów i satysfakcji z działalności, a także szczęścia i miłości w życiu. Bez miłości nie potrafimy przecież pomagać i współczuć w cierpieniu innym.

Galę uświetnił występ Roberta Janowskiego, który dla zgromadzonych z całej Polski Amazonek zaśpiewał wybrane specjalnie dla nich piosenki o miłości i radości życia.
 

czytano: 439 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W kościele olsztyńskim znajduje się niezwykły obraz, na którym, jak głosi legenda, Anioł odbił własne oblicze słynące z nieziemskiej urody.dalej

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
Ogloszenia
  • link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018