hamburger

21-23 lutego 2023 r. – tymczasowa organizacja ruchu

21 lutego 2024

logo Cżestochowa
Ze względu na zmienioną organizację ruchu drogowego, od godziny 12:00 w środę 21 lutego do końca piątku 23 lutego 2024 r., zostaną wprowadzone następujące korekty kursowania linii autobusowych na Rakowie i Błesznie:

Linia nr 39 – w obu kierunkach będzie kursować od Zajezdni MPK przez al. Niepodległości i al. Wojska Polskiego do Bugajskiej i dalej do Kręciwilka

Linie nr 53, 58, 65 i 68 – w kierunku gmin Olsztyn
i Poczesna: z al. Niepodległości przez al. 11 Listopada, Zesłańców Sybiru i Bohaterów Katynia, następnie w lewo łącznikiem do al. Wojska Polskiego i w prawo w kierunku skrzyżowania z ul. Bugajską; dalej bez zmian.
W kierunku Zajezdni MPK od skrzyżowania z ul. Bugajską pojadą prosto al. Wojska Polskiego, a następnie w lewo do al. Niepodległości pod estakadą.

Dla powyższych linii zostają uruchomione przystanki
w ciągu al. Wojska Polskiego:
W kierunku Katowic: CH JAGIELLOŃCZYCY i OKRZEI (tylko dla linii 39) oraz MIRECKIEGO i RAKOWSKA (dla linii 39 i linii podmiejskich)
W kierunku centrum: RAKOWSKA i MIRECKIEGO. Kolejnym przystankiem będzie ESTAKADA na al. Niepodległości.

Przepraszamy za utrudnienia.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2