hamburger

TRZY Medale dla LOTKI

2 listopada 2023

dziewczyny stojące na tle drabinek w hali sportowej
Nasza drużyna ULKS LOTKA gmina Olsztyn miała niezwykły występ podczas XX Warszawskiego Otwartego Festiwalu Badmintona, który odbył się w Warszawie w dniach 27-29.10.2023 r.!

Skład zespołu był naprawdę niesamowity! Oliwia Kanik, Karolina Wieczorek, Klara Siadlak, Mateusz Czajkowski, Maja Pruszyńska, Martyna Wieczorek, Aleksandra Sobierajska – każdy z nich był gotowy na rywalizację na najwyższym poziomie! Spędzili czas na rywalizacji sportowej pod czujnym okiem naszych trenerów: Justyny Herman i Tomasza Jackowskiego.

Oliwia Kanik, zdobyła dwa złote medale w kategorii U 17 – w grze pojedynczej dziewczyn oraz w grze podwójnej dziewczyn, gdzie występowała w parze z Zuzanną Wróbel. Ich wspólny sukces był nie do przecenienia!

Karolina Wieczorek również zaszczyciła naszą drużynę, zdobywając srebrny medal w grze podwójnej dziewczyn w kategorii U 17, w parze z Leną Baranowską. To niesamowite osiągnięcie!
Klara Siadlak, choć nie zdobyła medalu, pokazała ogromne zaangażowanie i umiejętności, zajmując 4. miejsce w grze podwójnej dziewczyn w kategorii U 15, w parze z Emilią Zielińską. Walka była niezwykle zacięta!

Pozostali zawodnicy z drużyny również dali z siebie wszystko, choć nie zdobyli miejsc na podium. Ich pasja i poświęcenie na boisku są nie do przecenienia, a ta doświadczenie jest bezcenne! Warto podkreślić, że w każdym meczu trenerzy widzieli prawdziwą miłość do badmintona i ducha rywalizacji. Pamiętajmy, że zwycięstwo to nie tylko złote medale, ale także nauka i rozwijanie się na każdym etapie naszej sportowej drogi. Nasza drużyna już teraz przygotowuje się do przyszłych wyzwań, a doświadczenie zdobyte podczas tego festiwalu będzie naszym cennym przewodnikiem.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i byli z nami w tej niesamowitej przygodzie!
ULKS LOTKA gmina Olsztyn

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2