Promocja Term Jurajskich w Monachium i Poznaniu

Strona główna » Aktualności » Promocja Term Jurajskich w Monachium i Poznaniu

wielkość tekstu:A | A | A

W dniach 7-9 października Gmina Olsztyn promowała swoją ofertę inwestycyjną podczas 16. Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji EXPO REAL w Monachium oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich INVESTFIELD.

Podczas targów Gmina Olsztyn podobnie jak w Cannes i Mediolanie, prezentowała ofertę inwestycyjną zagospodarowania terenu przeznaczonego pod kompleks hotelowo-rekreacyjny z basenami termalnymi w Olsztynie. Podstawowym materiałem promocyjnym był master plan ze szczegółowym opracowaniem koncepcji zagospodarowania i komercyjnego wykorzystania terenu oraz propozycjami rozwiązań architektonicznych wraz z makietą obiektów. Wyświetlany był również film promocyjny ukazujący walory inwestycyjno-turystyczne okolicy oraz przykładową wizualizację kompleksu rekreacyjno-wypoczynkowego.

Udział Gminy w targach był możliwy dzięki środkom unijnym, które gmina pozyskała  na realizację projektu „Termy jurajskie – promocja walorów inwestycyjnych Gminy Olsztyn”, w drodze konkursu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Konkurs zorganizowano w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013, Priorytet 1. Badania i rozwój technologiczny, innowacje i przedsiębiorczość, działanie 1.1 Wzmocnienie atrakcyjności inwestycyjnej regionu.

M. Kosielak

czytano: 3612 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W czasach międzywojennych w Jaskini Towarnej, zwanej także Jaskinią Niedźwiedzią, znaleziono szczątki niedźwiedzi jaskiniowych i ślady pobytu ludzi ze ...dalej

Jaskinia Towarna
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018