Ogłoszenie konsultacji społecznych Aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Olsztyn

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenie konsultacji społecznych Aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Olsztyn

wielkość tekstu:A | A | A

Wójt Gminy Olsztyn zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych, które dotyczą Aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Olsztyn.

Celem konsultacji jest zapoznanie mieszkańców gminy Olsztyn z w/w dokumentem, przedstawienie zawartych w nim założeń oraz zebranie uwag i opinii.

Czas trwania konsultacji: od 08.02.2018 r. do 22.02.2018 r.

Projekt dokumentu został zamieszczony na stronie www.olsztyn-jurajski.pl oraz wyłożony jest do wglądu w siedzibie Urzędu Gminy Olsztyn, Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn, pok. 8.

Uwagi i wnioski w przedmiotowej sprawie składać można w formie pisemnej w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Olsztyn lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: mchaladus@olsztyn-jurajski.pl w terminie 14 dni od podania ogłoszenia do publicznej wiadomości.

 

czytano: 287 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Według przekazów pod zamkiem istnieje rozległy system jaskiń i korytarzy wykutych w skale. Mówi się też o podziemnym tunelu łączącym olsztyńską ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018