Zaśpiewa Monika Borzym

Strona główna » Aktualności » Zaśpiewa Monika Borzym

wielkość tekstu:A | A | A

Już w sobotę, 22 września na Rynku w Olsztynie koncerty w ramach Pierwszego Święta Szlaku Orlich Gniazd. O godz. 19.00 na scenie wystąpią: Monika Borzym z projektem „Radioheadycznie” oraz projekt SONGS OF PROTEST - FOLLOW THE RABBIT ORCHESTRA, czyli autorska orkiestra pod wodzą Oli Rzepki (Drekoty) w składzie: 100nka, Graal, z udziałem Gaby Kulki, Natalii Pikuły i Marsiji Loco.
 

Na zamku od godz.11.00 czeka wiele atrakcji: rekonstrukcja historyczna w scenerii ruin „Kasper Karliński Obrońca zamku”, stoiska rzemieślnicze, gastronomiczne, warsztaty, pokazy, zajęcia kulinarne prowadzone przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich, przejażdżki wozem konnym, pokazy GOPR.
Monika Borzym – Artystka jest wychowanką słynnej warszawskiej szkoły muzycznej przy ul. Bednarskiej, ale uczyła się i śpiewała także w Stanach Zjednoczonych (Miami, LA). Określana mianem "polskiego, muzycznego towaru eksportowego" w najlepszym wydaniu. Ma na koncie cztery płyty i współpracę ze śmietanką światowego jazzu. Początkową naukę w klasie fortepianu z czasem zamieniła na edukację wokalną. A dlaczego jazz? „Myślę, że dlatego wybrałam taki gatunek muzyczny, żeby całe życie móc się rozwijać i żeby mnie to nigdy nie znudziło.”
 

czytano: 337 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W kościele olsztyńskim znajduje się niezwykły obraz, na którym, jak głosi legenda, Anioł odbił własne oblicze słynące z nieziemskiej urody.dalej

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018