Nowy super wóz strażacki dla OSP Olsztyn

Strona główna » Aktualności » Nowy super wóz strażacki dla OSP Olsztyn

wielkość tekstu:A | A | A

Drodzy Mieszkańcy Gminy Olsztyn

W niedzielę, 7 października o godz. 12.30 na Rynku w Olsztynie Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski przekaże przedstawicielom OSP Olsztyn kluczyki do nowego samochodu strażackiego kupionego za ponad 1,23 mln zł.
Na tę uroczystość zapraszamy wszystkich Mieszkańców Olsztyna i Gminy. Po przekazaniu kluczyków odbędzie się przemarsz do siedziby OSP Olsztyn, gdzie podczas mszy świętej ks. Prałat Ryszard Grzesik poświęci nowoczesne auto.
Kompletnie wyposażony samochód udało się sfinansować dzięki środkom przyznanym przez Radę Gminy Olsztyn – 1,03 miliona i pomocy olsztyńskiej Wspólnoty Gruntowej w wysokości 200 tys. zł.
Zakup tak nowoczesnego i wszechstronnie wyposażonego samochodu będzie mieć znaczący wpływ na poprawę  bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców gminy.  A ochotnikom zapewni dużo lepsze warunki służby. Jesteśmy dumni z tego zakupu – mówi Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn

czytano: 193 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Parafia w Zrębicach istniała już w 1334 roku w spisach świętopietrza wymieniana jako Sdrzambicze (miejsce wytrzewione z krzaków i lasów). Według ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018