Laureaci XXXII Gminnego Konkursu Plastycznego

Strona główna » Aktualności » Laureaci XXXII Gminnego Konkursu Plastycznego

wielkość tekstu:A | A | A

Laureaci XXXII Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Olsztyński Anioł Stróż” organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie

Jury w składzie:
Ewa Powroźnik – artysta plastyk, CzSP im. Jerzego Dudy-Gracza
Małgorzata Chebel – plastyk, instruktor Regionalnego Ośrodka Kultury
Magdalena Kmiecik – artysta plastyk, CzSP im. Jerzego Dudy-Gracza

po obejrzeniu 150 prac konkursowych, wykonanych różną techniką, przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

Kategoria I – dzieci przedszkolne

I miejsce Sandra Kamińska - Gminne Przedszkole w Olsztynie
II miejsce Natasza Kura - Gminne Przedszkole w Olsztynie         
III miejsce Maja Pruszyńska - Gminne Przedszkole w Olsztynie

Wyróżnienia:    

Marcin Wierzganowski - Szkoła Podstawowa w Turowie
Maja Wójcik - Gminne Przedszkole w Olsztynie
Adrianna Gajda - Gminne Przedszkole w Olsztynie
                   
Kategoria II – klasy I-III
I miejsce Magda Kogut-Grypiel - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
II miejsce Anna Jaksender - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
III miejsce Milena Sudasiew - Szkoła Podstawowa w Turowie

Wyróżnienia:    
Barbara Gomułka - Szkoła Podstawowa w Turowie
Marcelina Podsiedlik - Szkoła Podstawowa w Turowie
Julia Włodek - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
Sandra Przysucha - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
       
Kategoria III – klasy IV-VI
I miejsce Emilia Stolarczyk - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
II miejsce Julia Radecka - Szkoła Podstawowa w Turowie
III miejsce Bartosz Teperski - Szkoła Podstawowa w Turowie

Wyróżnienie:   
Michał Tałajczyk - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
Filip Panas - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
Franciszek Ciałkowski - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
       
Kategoria IV – klasa VII Szkoły Podstawowe oraz klasy III Gimnazjum
I miejsce Iga Kwaśny - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
II miejsce Szymon Pluta - Szkoła Podstawowa w Olsztynie
III miejsce Wiktoria Rospondek - Szkoła Podstawowa w Olsztynie

Wyróżnienie:
Estera Strąk - Szkoła Podstawowa w Olsztynie

Celem konkursu było propagowanie różnych technik plastycznych jako środka wypowiedzi plastycznej.

14 października 2018 roku o godz. 1700 w sali GOK-u odbędzie się wręczenie nagród oraz zostanie otwarta wystawa pokonkursowa. Laureaci otrzymają nagrody.

Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki za udział w konkursie, które zostaną wręczone na apelach szkolnych.

Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Gratulujemy!
 

czytano: 264 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Parafia w Zrębicach istniała już w 1334 roku w spisach świętopietrza wymieniana jako Sdrzambicze (miejsce wytrzewione z krzaków i lasów). Według ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018