Agnieszka Krawczyk jedzie na XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

Strona główna » Aktualności » Agnieszka Krawczyk jedzie na XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży

wielkość tekstu:A | A | A

Agnieszka Krawczyk będzie reprezentować Gminę, Klub Lotka i Województwo Śląskie na XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Nasza zawodniczka wywalczyła udział w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach halowych Świętokrzyskie 2019 – FINAŁY w dyscyplinie badminton. Rywalizacja odbędzie się w dniach 10-12 maja 2019 r. w Suchedniowie. Jest to bardzo prestiżowa impreza, a udział w niej to wielkim sukces Agnieszki i Klubu.

W finałach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych Świętokrzyskie 2019 łącznie uczestniczyć będzie ponad 4500 osób z całego kraju, w tym: około 3350 zawodników, 790 trenerów i opiekunów, 360 sędziów oraz 40 przedstawicieli polskich związków sportowych. Zawody odbywać się będą w 12 ośrodkach, z czego 10 mieści się na terenie województwa świętokrzyskiego. Chodzi o miasta: Kielce, Chęciny, Morawica, Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Sielpia Wielka, Starachowice, Pińczów, Kostomłoty oraz Ostrowiec Świętokrzyski.

Serdecznie gratulujemy!

czytano: 178 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Ruchomą szopkę olsztyńską Jan Wewiór rzeźbił przez 15 lat, ale dzieło to nadal nie jest w pełni ukończone, gdyż autor "Beltejemowa pod strzechą" ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018