IV Festiwal Sztuki i Wina

Strona główna » Aktualności » IV Festiwal Sztuki i Wina

wielkość tekstu:A | A | A

Serdecznie zapraszamy na IV Jurajski Festiwal Sztuki i Wina, który odbędzie się 20-21 lipca 2019 roku na Rynku w Olsztynie. Udział w imprezie potwierdziło już ponad 20 winnic, wystawią się także stoiska z regionalnym jedzeniem i rękodziełem.

Zapewniamy ciekawy program imprezy. Wystąpią zespoły folklorystyczne: Wrzosowianie, Małe Podhale z Jurgowa, Ziemia Kłobucka i Wiyrchowianie z Bukowiny Tatrzańskiej. Przewidzieliśmy koncerty zespołów Forsal, Need For Strings oraz gwiazdy Festiwalu - Czesław Śpiewa!

W sobotę odbędą się degustacje i wykłady o winie prowadzone przez mgr dietetyki Anetę Mazurek i Redaktora Naczelnego Czasu Wina Michała Bardela. Zachęcamy do uczestniczenia w pokazie gotowania Dominiki Friedrich i obejrzenia występów zaprezentowanych przez Studio Tańca Hola.

Zaplanowane są także atrakcje dla dzieci: warsztaty plastyczne oraz warsztaty malowania żywej rzeźby w wykonaniu Fabryki Kultury.

Organizatorami są: Gmina Olsztyn i Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie

 

Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w IV Jurajskim Festiwalu Sztuki i Wina!

czytano: 358 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W kościele olsztyńskim znajduje się niezwykły obraz, na którym, jak głosi legenda, Anioł odbił własne oblicze słynące z nieziemskiej urody.dalej

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018