Mieszkanka Gminy Olsztyn Mistrzynią Polski w walkach Taekwondo

Strona główna » Aktualności » Mieszkanka Gminy Olsztyn Mistrzynią Polski w walkach Taekwondo

wielkość tekstu:A | A | A

W dniach 10-11 maja 2019 w Białej Podlaskiej odbyły się XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów i I Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Taekwondo. Wzięło w nich udział 532 zawodników z 43 klubów z całej Polski.


Z zawodów Klub Sportowy Dragon wrócił aż z 17 krążkami: 4 złotymi, 4 srebrnymi i 9 brązowymi. Bardzo dobrze zaprezentowała się mieszkanka naszej gminy- Magdalena Tomalska. Podczas turnieju wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski w walkach oraz tytuł wicemistrzyni Polski w układach. Patryk Bejm oraz Kamil Radecki przywieźli do Olsztyna srebrny medal z walk aranżowanych. Jest to walka polegająca na wykonaniu różnorodnych technik Taekwondo przygotowanych i opracowanych przez samych zawodników. Kamil zdobył także brąz w testach siły, a Patryk wywalczył  brąz w układach stopni mistrzowskich. Brązową medalistką Mistrzostw Polski została  również ich młodsza koleżanka Aleksandra Tomalska w walkach do 65kg.


Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów!
 

czytano: 374 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Sokole Góry to największy rezerwat przyrody znajdujący się na terenie Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa nadana przez miejscową ludność pozwala ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018