Jura Tor Tura i Marszobieg za nami!

Strona główna » Aktualności » Jura Tor Tura i Marszobieg za nami!

wielkość tekstu:A | A | A

Wczoraj miała miejsce nowa odsłona Marszobiegu w Olsztynie. Pod Spichlerzem od samego rana zbierali się biegacze, którzy wzięli udział w nowym biegu ekstremalnym Jura: Tor Tura oraz w Marszobiegu.


O 10.30 Wójt Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski wystartował około 50 uczestników biegu ekstremalnego. Uczestnicy zmierzyli się z wieloma przeszkodami, które wymagały sprawności fizycznej. Na trasie pojawiły się między innymi tunele, jaskinie, przeszkody linowe, baseny oraz zjeżdżalnie. Zadbaliśmy także o przeszkodę z elementami paintballa. Bieg odbywał się na czterokilometrowej trasie, w której ważną rolę odgrywało ukształtowanie terenu i piękne okoliczności przyrody! Na mecie zawodnicy otrzymali pamiątkową statuetkę oraz naturalny izotonik.


Około godziny 11.45 wystartowali uczestnicy XXIV Marszobiegu. W biegu rodzinnym wzięli udział uczestnicy zarówno ci najmłodsi, jak i ci trochę starsi. Wśród nich znalazła się także mama z dzieckiem w wózku. Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych. Stworzyliśmy bieg mini Jura: Tor Tura. Dzieci także miały okazję się pobrudzić i zamoczyć, czołgając się pod specjalną siatką i zjeżdżając na zjeżdżalni wodnej!


Wydarzenie prowadził Stanisław Wrzesiński. Wszyscy uczestnicy biegów wzięli udział w loterii. Zawodnicy mieli możliwość wylosować: rower ufundowany przez firmę CENTERBIKE, akcesoria rowerowe z Bike Atelier oraz vouchery z Białego Borku, Sokolego Rancza, Pizzerii Basteja, Okręgowej Stacji Pojazdów Raf-Pol, Parku Linowego Jura, Drogerii Polskich, Przystanku Olsztyn, Consonni, Butiku TUSS.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wydarzenia!

https://www.youtube.com/watch?v=Xxx4kMDV0Qo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3A1PWS4qp6tyOOXW8tp2-TwNIZUML_B-70T5xKfeWjASaRaJHWly5mXbU&app=desktop


Na podium pierwszego biegu ekstremalnego Jura: Tor Tura w Olsztynie stanęli:


Open Mężczyźni
1. Przemysław Gawron
2. Filip Zaborowski
3. Jacek Tyliński


Open Kobiety
1. Daria Kobiela
2. Olga Kazimirowa
3. Anna Popke


Marszobieg:


Open Mężczyźni

1. Robert Pieprzycki
2. Dominik Klimek
3. Tadeusz Klimek


Open Kobiety
1. Agnieszka Jeż
2. Agnieszka Sosnowska
3. Nicoletta NabiałekPozostałe wyniki można zobaczyć na:
https://sportmaniacs.com/pl/races/marszobieg-olsztyn-2019?fbclid=IwAR2JX3hPVbQYqrVymauKH1KTcMgq4pl0AiG1mUu9hKPaSVOMflOxLQaeqE8


W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować Państwu Elżbiecie i Grzegorzowi Sitakom, Jurajskiej Grupie GOPR, OSP Biskupice, OSP Kusięta, OSP Olsztyn, OSP Przymiłowice, OSP Zrębice, GLKS Sokół Olsztyn, Parkowi Linowemu Jura oraz Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Zrębicach wraz z uczniami.
Organizatorami byli: Gmina Olsztyn, GOSiR Olsztyn i Wydawnictwo Precjoza.

Fot. Zbigniew Górawski

 

poprzednia strona|1|2|3|4|5| z   10następny|ostatnia

czytano: 1284 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Ruchomą szopkę olsztyńską Jan Wewiór rzeźbił przez 15 lat, ale dzieło to nadal nie jest w pełni ukończone, gdyż autor "Beltejemowa pod strzechą" ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018