Łaziki Marsjańskie w Olsztynie!

Strona główna » Aktualności » Łaziki Marsjańskie w Olsztynie!

wielkość tekstu:A | A | A

Studenci Politechniki Częstochowskiej występujący pod nazwą, P.Cz. Rover Team, od kilku lat znajdują się w światowej czołówce zespołów realizujących wielozadaniowe roboty mobilne. Sukcesy polskich zespołów na światowych konkursach skłoniły Politechnikę Częstochowską do organizacji wydarzenia konsolidującego środowisko młodych konstruktorów tego typu

urządzeń – „I Ogólnopolskiego Zlotu Łazików Marsjańskich”, który odbędzie się w Częstochowie oraz w Olsztynie k/Częstochowy w dniach 26 i 27 września 2019 r.

Swoją obecność zapowiedziały m.in. zespoły: AGH Space Systems z Krakowa, Continuum z Wrocławia, KNR z Warszawy, Project Scorpio z Wrocławia, Raptors z Łodzi, University of Warsaw Rover Team. Zespoły zaprezentują najnowsze rozwiązania w konstrukcji wielozadaniowych robotów mobilnych.

Wszystkich zainteresowanych tą tematyką zapraszamy 26 września 2019 r. do Auli Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej przy Al. Armii Krajowej 19 w godz. 11.00 - 14.00 oraz na rynek w Olsztynie k/Częstochowy na godz. 17.00, gdzie będzie możliwość zobaczenia wszystkich konstrukcji, zaobserwowania „w akcji” łazików oraz rozmowy z członkami zespołów.

 

czytano: 720 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Według przekazów pod zamkiem istnieje rozległy system jaskiń i korytarzy wykutych w skale. Mówi się też o podziemnym tunelu łączącym olsztyńską ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018