Dary od Europosłanki, Posła i Wojewody

Strona główna » Aktualności » Dary od Europosłanki, Posła i Wojewody

wielkość tekstu:A | A | A

Dzisiaj prezenty dla trojaczków ze Zrębic przywiózł do naszego Urzędu Gminy wicewojewoda śląski, Robert Magdziarz.
Dary w postaci nowoczesnej stacji pary i pampersów wojewoda przekazał w Urzędzie Gminy Olsztyn tacie trojaczków – Łukaszowi Kozieł.


Robert Magdziarz złożył gratulacje młodemu tacie, zadeklarował też swoją pomoc, gdyby taka okazała się potrzebna w przyszłości..
Nasz gość przywiózł  także przedmioty na licytacje, która odbędzie się 30 listopada, podczas XII Charytatywnego Balu Miłośników Gminy Olsztyn od wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka. Jest to pióro sygnowane symbolami narodowymi oraz, oryginalnie oprawione serwetki koniakowskie oraz grafiki.


Wyjazd do Brukseli
Dzięki europosłance Jadwidze Wiśniewskiej na balu charytatywnym 30 listopada będzie można wylicytować wyjazd studyjny do Brukseli dla dwóch osób. Poza tym europosłanka przekazała także komplety pościeli dla dzieci.


Prezenty od Posła
Zmywarkę do naczyń,  kuchnię elektryczną, okap nad nią z firmy Electrolux przekaże rodzinie, w której urodziły się pięcioraczki ze Zrębic, Poseł na Sejm Mariusz Trepka.


Lot balonem i śmigłowcem

Do zlicytowania mamy także m.in.: obraz olejny od Premiera Mateusza Morawieckiego,  obrazy:  Krystyny Szwajkowskiej, Jacka Łydżby, Izy Kity, Arkadiusza Nicera, Kamili Sitak, lot balonem, lot śmigłowcem. Volvo cars Częstochowa dało na licytację samochód z pełnym bakiem do wypożyczenia na weekend, Katarzyna Grochola przekazała książkę z dedykacją.

Serdecznie zapraszamy na Bal Charytatywny w Olsztynie. Rezerwacja miejsc – 34 32850-76 wew. 23.
Dziękujemy za okazane serce i pomoc. Każdy rodzaj wsparcia się liczy i jest bardzo potrzebny!
 

czytano: 411 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Najlepsze warunki do uprawiania Nordic Walking w gminie Olsztyn dają Sokole Góry. Pierwszy Jurajski Zjazd Miłośników Nordic Walking w Gminie Olsztyn ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018