Sukces Natana Klucznego

Strona główna » Aktualności » Sukces Natana Klucznego

wielkość tekstu:A | A | A

Uczeń Szkoły Podstawowej w Olsztynie Natan Kluczny z klasy 3a został powołany do Reprezentancji Polish Soccer Skills. Inauguracja odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie, 14 października 2019 roku. Nasz uczeń został wybrany spośród wszystkich zawodników i zawodniczek obecnych na obozach. Każdego roku, na podstawie badań potencjału – testy Soccer Skills PRO ID powoływani są najbardziej perspektywiczni gracze, którzy objęci są programem specjalnej opieki i promocji. Reprezentanci Polish Soccer Skills mają organizowane specjalne zgrupowania, treningi oraz sparingi z najlepszymi Europejskimi drużynami. Nasz uczeń będzie miał szanse w przyszłości grać z takimi drużynami jak Atletico Madryt, Espanyol Barcelona, Sevilla FC, Manchester City, Liverpool Real Betis i wiele innych. 

Natan został powołany również na zgrupowanie Kadry Polish Soccer Skills, które odbędzie się w dniach od 1 do 6 grudnia w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. GRATULUJEMY NATANOWI I RODZICOM! 
Wychowawczyni E.Kisiel

czytano: 286 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Ruchomą szopkę olsztyńską Jan Wewiór rzeźbił przez 15 lat, ale dzieło to nadal nie jest w pełni ukończone, gdyż autor "Beltejemowa pod strzechą" ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018