Zaproszenie z Przymiłowic

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie z Przymiłowic

wielkość tekstu:A | A | A

Ochotnicza Straż Pożarna w Przymiłowicach serdecznie zaprasza na Świąteczne Spotkanie przy Choince, 13 grudnia 2019 roku o godz. 18. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Przymiłowic, szczególnie tych najmłodszych oraz wszystkich chętnych, by spędzić to piątkowe popołudnie w świątecznej atmosferze w gronie najbliższych. 

Będziemy wspólnie uczestniczyć w spotkaniu ze św. Mikołajem, który najmłodszym wręczy prezenty a następnie będziemy świadkami rozświetlenia choinki przed naszą strażnicą .... ale to nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy. 
Na sali wystąpią dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Przymiłowicach oraz Zespół Folklorystyczny "Wrzosowianie", który zaprezentuje nam przedstawienie: "Jak Kolęda wędrowała po Polsce". 
Na koniec słodki poczęstunek przygotowany przez druhny, panie z KGW "Przemiłowiczanki" i sympatyków naszej jednostki.
 
Czas Bożego Narodzenia to też czas by podzielić się z bardziej potrzebującymi, dlatego też chcemy włączyć się w akcję pomocy dla wieloraczków z naszej Gminy.
Po spotkaniu na Świetlicy będzie można nabyć Kalendarz Strażacki OSP Przymiłowice na 2020 rok oraz Stroik Świąteczny przygotowany przez panie z KGW Przemiowiczanki a część dochodu zostanie przekazana dla rodziny trojaczków ze Zrębic.
 
Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w tym niezwykłym spotkaniu!

czytano: 216 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Parafia w Zrębicach istniała już w 1334 roku w spisach świętopietrza wymieniana jako Sdrzambicze (miejsce wytrzewione z krzaków i lasów). Według ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018