28. Finał WOŚP w Olsztynie

Strona główna » Aktualności » 28. Finał WOŚP w Olsztynie

wielkość tekstu:A | A | A

W niedzielę, 12 stycznia Olsztyn zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Finałowa impreza tym razem odbędzie się na Rynku w Olsztynie. Atrakcji nie zabraknie. Plenerowe koncerty rozpoczną się o godz. 16. Muzyczną gwiazdą będzie Mirek Elimer – śpiewający sobowtór Freddiego Mercury’ego.

W kweście będzie uczestniczyć ponad 120 wolontariuszy, reprezentujących sztab WOŚP Olsztyn. Imprezę finałową rozpocznie występ Zespołu Folklorystycznego Turowianie. O godz. 17.00 na scenie pojawi się Ewelina Cieślak z Zumba Kids. O godz. 18.00 zagrają Kakaowe Chlebicki, zespół złożony przez grupę znajomych z II LO w Częstochowie i szkoły muzycznej. Na finał Mirek Elimer zaśpiewa największe przeboje Freddiego Mercury’ego. O godz. 20.00 tradycyjnie ‘”Światełko do nieba”.

Ale to nie koniec atrakcji – licytacje, loteria, lodowisko, przysmaki regionalne przygotowane przez KGW Olsztyn, KGW Przemiłowiczanki, Klub Aktywności Lokalnej oraz Stowarzyszenie Ludowych Twórców Skrajnicy.

A co jeszcze będzie się działo? Grają z nami Stajnia Biały Borek, Spichlerz, Basteja, Stodoła pod Zamkiem, Lewiatan Olsztyn. W tych miejscach również będą kwestować wolontariusze.

Zapraszamy na Orkiestrowy Spacer Jurajski z Jurajskimi Włóczykijami – start o godz. 11.00 na parkingu pod górą Biakło, do pokonania 6,5 km malowniczy szlak,a na zakończenie poczęstunek.

Siema!

 

czytano: 668 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W kościele olsztyńskim znajduje się niezwykły obraz, na którym, jak głosi legenda, Anioł odbił własne oblicze słynące z nieziemskiej urody.dalej

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018