PPJ zaprasza na warsztaty Las w słoiku

Strona główna » Aktualności » PPJ zaprasza na warsztaty Las w słoiku

wielkość tekstu:A | A | A

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Olsztyn na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty z zakresu zakładania ogrodu w szkle- Las w słoiku: 16 lipca 2020r. (czwartek) godz. 13:00 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie, ul. Zielona 68, 42-256 Olsztyn. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.


Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów.
Zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w GOSiR w Olsztynie mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ - 34 327 89 43).
Dokonując zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w gminie Olsztyn prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Olsztyn.
 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń.
O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.
 

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja).
Prosimy, aby zakwalifikowani uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą maseczki i rękawiczki na warsztaty!
Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni.
 

Zapraszamy!
Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”
 

czytano: 101 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W kościele olsztyńskim znajduje się niezwykły obraz, na którym, jak głosi legenda, Anioł odbił własne oblicze słynące z nieziemskiej urody.dalej

Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018