Nowa jakość Szlaku Orlich Gniazd

Strona główna » Aktualności » Nowa jakość Szlaku Orlich Gniazd

wielkość tekstu:A | A | A

W połowie grudnia 2011 roku zakończyły się prace nad strategią marketingową oraz nową wizualizacją Szlaku Orlich Gniazd.

Szlak Orlich Gniazd to najważniejszy produkt markowy Jury Krakowsko – Częstochowskiej, który przez ponad 20 lat nie posiadał własnego logo oraz strategii rozwoju.

Nową strategię Szlaku Orlich Gniazd przygotował Związek Gmin Jurajskich. Oprócz środków własnych zostały również pozyskane środki z województwa śląskiego i małopolskiego. Strategia została napisana na lata 2012-2017.

Bardzo ważnym elementem opracowania jest wizualizacja Szlaku Orlich Gniazd, która zdecydowanie powinna wzmocnić rozpoznawalność marki i kojarzenie logo z konkretnym produktem turystycznym.

Związek Gmin Jurajskich rozpoczął już realizację wytycznych strategii: w 2012 roku stoisko Jury Krakowsko – Częstochowskiej na wszystkich targach turystycznych zostanie wzbogacone o obszerną wizualizację Szlaku Orlich Gniazd. Do Ministerstwa Sportu i Turystyki złożono wniosek o dofinansowanie wymiany drogowskazów oraz otablicowanie obiektów na szlaku zgodnie z nową wizualizacją. Przygotowywano również kampanię promocyjną szlaku w Porcie Lotniczym w Pyrzowicach, która odbędzie się w sezonie wiosenno-letnim 2012 roku. Cały tekst strategii dostępny jest na stronie www.orlegniazda.pl.


R.Nieroda
Dyr. biura ZGJ

czytano: 3356 razy

źródło: olsztyn-jurajski.pl

Strona główna

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

Najlepsze warunki do uprawiania Nordic Walking w gminie Olsztyn dają Sokole Góry. Pierwszy Jurajski Zjazd Miłośników Nordic Walking w Gminie Olsztyn ...dalej

Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018