hamburger

ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW KOMPOSTUJĄCYCH BIOODPADY

11 stycznia 2024

logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
W związku z wytycznymi Ministerstwa Klimatu i Środowiska, zwracamy się z prośbą do mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie ankiety w sprawie szacunkowej ilości bioodpadów zgromadzonych w/w kompostownikach.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty dla posiadaczy kompostowników przydomowych. Do udziału zachęcamy również pozostałych właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady.

Dane zawarte w ankiecie będą wykorzystywane przez Urząd Miasta i Gminy Olsztyn przy obliczeniu osiągniętego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych zgodnie z art.3b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1469).

Wypełnioną ankietę należy złożyć w Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn lub wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mplatek@olsztyn-jurajski.pl w terminie do 29 luty 2024 r.
Ankieta w załączeniu.

LOGO PDF ANKIETA KOMPOSTOWNIK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2