hamburger

BARTŁOMIEJ ROZPONDEK LAUREATEM KONKURSU KRUS

4 lipca 2022

Bartłomiej Rozpondek uczeń SP Turów
Bartłomiej Rozpondek, uczeń II klasy Szkoły Podstawowej w Turowie, został laureatem XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Konkurs został zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Henryka Kowalczyka. W tym roku na konkurs wpłynęło 39 164 prac uczniów z aż 3 169 szkół podstawowych znajdujących się na terenach wiejskich. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się tylko 96 prac, a spośród nich wyłoniono 46 laureatów, wśród nich znalazł się uczeń Szkoły Podstawowej w Turowie. Zdobył on wyróżnienie w I grupie wiekowej klasy 0-III.

15 czerwca 2022 r. w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego dla Dzieci oraz wręczenie nagród laureatom.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2