hamburger

DWA MEDALE DLA MATEUSZA MICHALIKA

7 listopada 2023

chłopcy na podium
Mateusz Michalik to prawdziwy mistrz. Zdobył dwa medale Mistrzostw Polskiego Związku Badmintona.

W dniach 3-5 listopada 2023 roku, Częstochowa stała się areną niezwykłych zmagań w badmintonie. Mateusz Michalik wraz z partnerem, Szymonem Gwiazdą z UKS Korona Pabianice, stanęli na najwyższym stopniu podium w grze podwójnej chłopców, zdobywając złoty medal. Ich wspólny wysiłek i niesamowita determinacja przyniosły im triumf, który z pewnością zostanie zapamiętany na długo!
Zawodnik zdobył także brązowy medal w grze pojedynczej chłopców. To niezwykły sukces, który dowodzi, że jego pasja i ciężka praca naprawdę się opłacają!
Nasz Klub ULKS „LOTKA” Gmina Olsztyn jest dumny patrząc na osiągnięcia Mateusza, ale również na utalentowaną drużynę reprezentacyjną, która wspierała go w tych zmaganiach. Oprócz Mateusza Michalika, w drużynie znaleźli się także utalentowani sportowcy: Klara Siadlak, Mateusz Czajkowski, Oliwia Jagoda i Kamila Śledź, którzy nie stanęli na podium ale zawsze przyczyniają się do sukcesów Klubu.
Gratulujemy Mateuszowi Michalikowi niezwykłych osiągnięć! To zasługa nie tylko jego indywidualnego talentu, ale także wsparcia Rodziny, całej drużyny, trenerów i wszystkich, którzy kibicowali i wspierali go w trudnych chwilach.
Dziękujemy również pozostałym reprezentantom Klubu, sponsorom, sympatykom oraz Władzom Miasta i Gminy Olsztyn za okazane wsparcie i serce, które wkładają w rozwijanie tej wspaniałej dyscypliny jaką jest BADMINTON. Nie można zapomnieć o całym sztabie trenerskim z OSSM w Bieruniu, którzy przygotowali Mateusza do tak wspaniałej formy. Dzięki nim ten sportowy sukces jest możliwy!
ULKS LOTKA

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2