hamburger

DZIEŃ MATKI I OJCA KERiI

7 czerwca 2023

osoby stojące na scenie
W sobotę, 3 czerwca 2023 r. w nowej scenerii OSP w Olsztynie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki i Ojca zorganizowane przez Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Wydarzenie uświetniły występy: zespołu „Wesołe Nutki” przygotowanego przez Annę Kondys i Ewelinę Nabiałek oraz uczniów kl. IIb ze SP w Olsztynie przygotowanych przez Małgorzatę Ślęzak i Bernadettę Mermer.

Na zaproszenie seniorów w spotkaniu wzięli udział Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Edyta Czajkowska, Dyrektor GOSiR, Irena Pluta, Kierownik GOPS w Olsztynie, Grażyna Elmanowska, Radna Rady Miejskiej, Ryszard Śledź, Członek Zarządu Wspólnoty Gruntowej, Barbara Starostecka, Członkini Rady Sołeckiej Olsztyna.
15 Mam zostało uhonorowanych dyplomami i różami, które wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn. Jedna z nich to 90 letnia Mama z Olsztyna, Janina Ślęzak. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

KERiI składa szczególne podziękowania za wsparcie Tomaszowi Kucharskiemu,Burmistrzowi Miasta i Gminy Olsztyn, Polskiemu Związkowi Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Częstochowie na czele z Ireną Pianką, Przewodniczącą, Włodzimierzowi Nabiałkowi, Przewodniczącemu Wspólnoty Gruntowej oraz całemu Zarządowi Wspólnoty Gruntowej.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2