hamburger

Dzień Seniora w gminie Olsztyn

24 listopada 2021

W sobotę, 20 listopada w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Olsztynie odbyły się uroczystości związane z gminnymi obchodami Dnia Seniora.

Seniorzy gościli m. in.: Irenę Piankę, Przewodniczącą Zarządu Oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Częstochowie, Monikę Kosielak, radną Powiatu częstochowskiego, Danutę Tomzę, radną Powiatu częstochowskiego, Edytę Czajkowską, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Małgorzatę Chaładus, specjalistę ds. funduszy zewnętrznych UG Olsztyn, Elżbietę Tomalską, Małgorzatę Ślęzak.

Wystąpił Chór Akord. Na scenie zaprezentowały się również uczennice ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie: Julia Zjawińska zaśpiewała piosenkę „O mnie się nie martw”, Liliana Caban „Wszystkiego najlepszego”, Milena Muskalska i Oliwia Kanik recytowały wiersze. Uczennice zostały przygotowane przez Agnieszkę Lewandowską i Bernadettę Mermer.

Było uroczyście i wzruszająco, w atmosferze życzliwości i wzajemnego szacunku. Wszystko po to, by najstarsi mieszańcy naszej gminy mogli poczuć się wyjątkowo, by mieli świadomość, jak wiele im zawdzięczamy i jak ważną tworzą społeczność.

Seniorzy otrzymali podarunki od ufundowane przez Ryszarda Majera, senatora RP, Tomasza Kucharskiego, wójta gminy Olsztyn, Włodzimierza Nabiałka, przewodniczącego Wspólnoty Gruntowej Wsi Olsztyn, Monikę Kosielak i Danutę Tomzę, radne Powiatu częstochowskiego oraz Zarząd Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Olsztynie.

Obsługę gastronomiczną uroczystości zapewniła „Stodoła pod zamkiem”.

Organizatorem był Zarząd Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Olsztynie, na czele z prezes Bernadettą Niemczyk.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2