hamburger

Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na spotkanie z Iwoną Herbuś

24 listopada 2022

Autorka powieści „INNY ŚWIAT. KIM JESTEM” i poradnika „NIC Z CZEGOŚ czyli OBUDŹMY SIĘ, NIM BĘDZIE ZA PÓŹNO”.

Pisanie to jedna z jej pasji. Prócz tego tworzy abstrakcyjne i niepowtarzalne obrazy metodą acrylic pouring. Posiada tytuł doktora nauk społecznych i prowadzi zajęcia na uczelniach. Jest także przedsiębiorczynią i aktywnie angażuje się w prawa kobiet. Obowiązkowym elementem pisania książek dla autorki jest muzyka w tle (zazwyczaj rock lub metal).

Książka „Inny świat. Kim jestem” – to powieść zawierająca elementy fantastyki i sensacji z widocznym wątkiem psychologicznym. A wszystko to okraszone jest szczyptą humoru. Głównym atutem książki są nie tylko liczne tajemnice i zwroty akcji, ale też niezwykle wyraziste i ciekawe postacie. Na szczególną uwagę zasługuje również główna bohaterka, która jest bardzo mądrą i silną kobietą. Książka wyróżnia się zdecydowanie na tle innych współczesnych powieści. „Inny świat. Kim jestem” z jednej strony przenosi nas w zupełnie inny świat, a z drugiej strony pokazuje obraz Ziemi i ludzi oraz tego, jakie realia nas otaczają.

Zapraszamy 25 listopada, godzina 17:00, sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Wstęp wolny!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2