Organizacja pracy Urzędu Gminy Olsztyn

obrazek z zamkiem
W związku z działaniami podejmowanymi na terenie kraju celem przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 informujemy o tymczasowym ograniczeniu dostępności Urzędu Gminy Olsztyn dla klientów.
W związku ze stanem epidemii wizyta w urzędzie jest możliwa, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub za pośrednictwem e-mail. Możliwość osobistego załatwienia sprawy wiąże się z zachowaniem wymogów sanitarnych. Każdy mieszkaniec odwiedzający urząd powinien mieć zakryte usta i nos. Przy wejściu do urzędu będzie dokonywany pomiar temperatury, obowiązuje też dezynfekcja rąk. Stanowiska do bezpośredniej obsługi Mieszkańców zorganizowane zostały na parterze budynku. Przy jednym stanowisku może przebywać tylko jeden Mieszkaniec. W trosce o bezpieczeństwo w stanie epidemii, w celu uniknięcia kolejki do urzędu, wizytę trzeba wcześniej umówić telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail.
Dane kontaktowe do poszczególnych referatów:

dane kontaktowe do referatówJednocześnie przypominamy o możliwości składania wniosków przy użyciu podpisu elektronicznego lub profilu zaufanego oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego. Każdą sprawę urzędową można załatwić bez wychodzenia z domu.

• Adres Urzędu Gminy Olsztyn na platformie ePUAP: /m9833submg/skrytka
Link do formularza ogólnego: https://obywatel.gov.pl/wyslij-pismo-ogolne
• Ogólny adres e-mail Urzędu: sekretariat@olsztyn-jurajski.pl

W związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją prosimy również o bieżące śledzenie informacji zamieszczanych na stronie internetowej Urzędu.