hamburger

Jurajska Kooperatywa Spożywcza zaprasza na spotkanie

9 maja 2023

/>

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Cenisz sobie ekologiczne i lokalne pożywienie? Chcesz dowiedzieć się więcej o Jurajskiej Kooperatywie Spożywczej?
Już 13 Maja o godzinie 10:00 na Marysia 93 w Częstochowie zapraszamy na spotkanie informacyjne, podczas którego możesz dołączyć do Kooperatywy.

Rolnicy zrzeszeni w naszej Kooperatywie, prowadzą małe, lokalne gospodarstwa. Dla nich bardzo ważna jest jakość dostarczanych produktów.
Od Radka Jochemczaka, który posiada certyfikat rolnictwa ekologicznego dostaniecie kasze, ziemniaki, marchew i wszystkie sezonowe warzywa. Ekofarma, to królestwo jajek od szczęśliwych kur, a także rzodkiewek i zieleniny. Gospodarstwo pani Aliny Grad oferuje zieleninę, a w sezonie pyszne pomidory. Pani Iwona Ostrowska dostarcza jajek oraz sezonowych warzyw. Pani Krystyna Halabowska piecze najpyszniejsze chleby orkiszowe, żytnie i gryczane, dostarcza kasze, mąki, a także tłoczy oleje na zimno. Od Pawła Hudego mamy ogórki, brokuły, brukselkę, kukurydzę oraz sezonowe warzywa. Paweł jest królem ziemniaka.Gospodarstwo Kozi Zakątek, to królestwo kozich i krowich produktów, tj. mleka, jogurty, twarożki i sery. Gospodarstwo Ogrodnicze Natura Pani Renaty Ciupiał-Gonera, to świat zieleniny: kiełków, sałat i mikrolistków.

Kupujemy też wspólnie produkty ekologiczne niedostępne na lokalnym rynku, np. cytrusy, bakalie, mięso. Dzięki sile grupy uzyskując na produkty certyfikowane/ekologiczne dużo niższe ceny niż na te same produkty w sklepach z ekologiczną żywnością.

Jurajska Kooperatywa Spożywcza, to również miejsce wspólnych rozmów i spotkań o zdrowym pożywieniu. Organizujemy wspólne ogniska, spływy kajakowe, zawsze połączone ze zdrowym jedzeniem.

Czekamy na Was i zapraszamy do kontaktu!!!
ludzie.JKS@gmail.pl lub przez FB https://www.facebook.com/kooperatywa.Jurajska Kooperatywa Spożywcza.

Będziemy wdzięczni, jeśli podzielisz się tą informacją z innymi, którzy również mogą być zainteresowani.

Zapraszamy także lokalnych rolników, wytwórców wyrobów regionalnych do dołączenia do naszej Jurajskiej Kooperatywy Spożywczej, z produktami, które będą uzupełnieniem naszego obecnego asortymentu.

#SpotkanieInformacyjne #NoweMożliwości #DowiedzSięWięcej #InformacjaToSiła #JurajskaKooperatywa #ZapisyDoKooperatywy #JurajskaJakość #ZrównoważoneŻywienie #WspólneZakupy #LokalneProdukty #ZdroweOdżywianie #LokalnyRolnik #LokalneProduktyRolne #BezpośredniDostawca #ZPolaNaStół #ŚwieżeZPola #ZDziałkiNaStół #NaturaNaTalerzu

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2