hamburger

JURAJSKI OLSZTYN Z NAGRODAMI

13 grudnia 2022

Wczoraj, podczas uroczystej Gali w Teatrze im. A. Mickiewicza Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie ogłosił laureatów konkursu „Jurajski Produkt Roku”. Miasto i Gmina Olsztyn otrzymało dwie statuetki.

Gmina Olsztyn została wyróżniona w kategorii „Dziedzictwo narodowe” za działania samorządu zmierzające do nadania praw miejskich. Wiąże się to ze zmianą wizerunkową i większym prestiżem miejscowości, szansą na pozyskanie nowych inwestorów.

Kapituła konkursu doceniła za wysokie walory estetyczne inwestycję gminy polegającą na zagospodarowaniu terenu za urzędem z budową parkingu i drogą dojazdową pod zamek i przyznała nagrodę w kategorii „Produkt bądź usługa budowlana”.

Statuetki z rąk Andrzej Broniewski, prezes Zarządu RIPH w Częstochowie oraz Tadeusza Szymanka, prezydenta Rady RIPH w Częstochowie odebrał Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2