hamburger

Jurajski system certyfikacji – warsztaty dla branży turystycznej

21 czerwca 2021

logo związku jurajskiego

Związek Gmin Jurajskich przy współpracy z ekspertami zewnętrznymi realizuje projekt pt. „Wdrożenie jurajskiego systemu certyfikacji produktów i usług turystycznych jako głównego czynnika profesjonalizacji kadr turystycznych oraz podnoszenia jakości usług”. Projekt uzyskał dofinansowanie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Projekt dotyczy opracowania Programu operacyjnego wdrożenia Jurajskiego Systemu Certyfikacji Produktów i Usług Turystycznych, przeprowadzenia pilotażowej certyfikacji oraz szeroką promocję systemu.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy podmioty świadczące usługi związane z branżą turystyczną do udziału w drugich warsztatach, które odbędą się w Hotelu Fajkier (Lgota Murowana 37a, 42- 425 Kroczyce) w dniu 24 czerwca 2021 r. w godz. 10.00 – 15.00.

Przewidujemy, że warsztaty będą miały charakter interaktywny, w związku z czym osobny czas przeznaczymy za dyskusję, zadawanie pytań i wspólne przeanalizowanie możliwości wprowadzenia systemu certyfikacji na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.
Bardzo liczymy na Państwa obecność na warsztatach oraz zaangażowanie w cały projekt. Wierzymy, że dzięki temu wspólnie w najbardziej efektywny sposób wdrożymy jurajski system certyfikacji służący przede wszystkim podnoszeniu jakości usług turystycznych na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do 22.06.2021 r. e-mailowo pod adresem info@jura.info.pl lub telefonicznie (32) 67 33 364.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2