hamburger

JUŻ NIE ZAPOMNISZ WYSTAWIĆ ŚMIECI W TERMINIE

14 czerwca 2023

logo segregacja odpadów

 

Miasto i Gmina Olsztyn zostały objęte wygodną dla wszystkich mieszkańców, bezpłatną usługą „Kiedy śmieci”.

Tak właśnie nazywa się aplikacja, którą każdy może zainstalować w swoim telefonie. Dostępna jest wersja zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i dla tych opartych na iOS.

Łatwa w obsłudze i czytelna aplikacja zawiera harmonogram wywozu każdej z frakcji odpadów dla danej ulicy w Olsztynie i wszystkich miejscowości.

Każdy użytkownik może w ustawieniach aplikacji „Kiedy śmieci” zadeklarować, kiedy chciałby otrzymać automatyczne przypomnienie o wystawieniu właściwych śmieci przed dom.

Oprócz tego aplikacja zawiera także szczegółowy opis, jak segregować odpady, by różne ich rodzaje znalazły się w odpowiednich workach, czy pojemnikach oraz informacje o PSZOK.

Zachęcamy Mieszkańców Miasta i Gminy Olsztyn do skorzystania z tego wygodnego narzędzia.

TO ŁATWE
1. Zainstaluj darmową aplikację. Aplikacja „Kiedy śmieci” jest dostępna bezpłatnie w: Sklep Play lub App Store.
2. Znajdź gminę Olsztyn.
3. Wybierz z listy ulicę (w przypadku Olsztyna) lub miejscowość (Biskupice, Bukowno, Krasawa, Kusięta, Odrzykoń, Przymiłowice, Turów, Zrębice Pierwsze, Zrębice Drugie, trudne dojazdy).
4. W Ustawieniach aplikacji włącz powiadomienia.

Więcej informacji: https://kiedysmieci.info/

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2