Referaty

Strona główna » Urząd Gminy » Referaty

wielkość tekstu:A | A | A

Referat Finansowy

Skarbnik Gminy Olsztyn Barbara Łuszczyńska
telefon: (34) 3285076, wew. 30
email: skarbnik@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr: 15, 16, 17


Referat Nieruchomości i Gospodarki Komunalnej

Kierownik Marcin Kamiński
Zastępca Joanna Barczyk

telefon: (34) 3285076, wew. 33
email: mkaminski@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr 13


Referat Inwestycji i Zamówień Publicznych

Kierownik Agnieszka Celeban
telefon: (34) 328 50 77, wew. 27
email: aceleban@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr: 14


Stanowisko ds. Funduszy zewnętrznych

Specjalista ds. Funduszy zewnętrznych Małgorzata Chaładus
telefon: (34) 328 50 77, wew. 29
email: mchaladus@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr: 8


Referat Ochrony Środowiska

Kierownik Marzena Płatek
telefon: (34) 3285076, wew. 24
email: mplatek@olsztyn-jurajski.pl
Pokój Nr 7


Referat Promocji i Turystyki

Kierownik Katarzyna Biskup
telefon: (34) 3285077, wew. 23
email: kbiskup@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr 12


Referat Informatyki

Kierownik Piotr Stolarski
telefon: (34) 3285076, wew. 25
email: pstolarski@olsztyn-jurajski.pl
Pokój Nr 5


Referat Administracyjny

Kierownik Bożena Haber
telefon: (34) 3285076, wew. 21
email: bhaber@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr 3


Referat Oświaty

Kierownik Ewa Nocoń
telefon: (34) 3285077, wew. 28
email: szkoly@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr: 9


Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik Anna Respondek
Zastępca Marzena Płatek
telefon: (34) 3285076, tel. wew. 24
email: arespondek@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr: 6, 7

Biuro Obsługi Rady Gminy
Agnieszka Migalska
telefon: (34) 3285076, tel. wew. 26
email: amigalska@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr: 1


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Kierownik Irena Pluta
telefon: (34) 3285076, wew. 35
email: gops@olsztyn-jurajski.pl
Pokój nr: 19, 21



 

 

Strona główna Drukuj dokument

Ilość filmów: 14
dalej
Wyszukiwarka
na stronie   w aktualnościach
link
Ciekawostki

W czasach międzywojennych w Jaskini Towarnej, zwanej także Jaskinią Niedźwiedzią, znaleziono szczątki niedźwiedzi jaskiniowych i ślady pobytu ludzi ze ...dalej

Jaskinia Towarna
Ogloszenia
  • link link link link link link link link link link
  • link
Urząd Gminy Olsztyn (C) 2018