hamburger

KOLĘDY POSPIESZALSKICH W OLSZTYNIE

7 grudnia 2023

grupa ludzi z instrumentami
Serdecznie zapraszamy na koncert pt. „Kolędy Pospieszalskich”, który odbędzie się 16 grudnia 2023 r. o godzinie 17.00 na hali sportowej przy ul. Zielonej 68 w Olsztynie.

Na koncert można będzie dostać się wyłącznie okazując wejściówkę. Bezpłatne wejściówki będą dostępne od 8 grudnia 2023 r. do 15.12.2023 r. lub do wyczerpania się puli w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn oraz w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie.
Jedna osoba może odebrać maksymalnie 5 wejściówek.

Liczący kilkunastu wykonawców rodzinny zespół Pospieszalskich na przełomie 2015 i 2016 roku zagrał trasę 18 koncertów – cztery spośród nich odbyły się za granicą. Wszędzie towarzyszyły im komplety widzów niezależnie czy koncert był biletowany (2 komplety widzów w filharmonii w Szczecinie, pełna sala Palladium w Warszawie) czy też nie (kościoły, mieszczące często ponad 2 tysiące osób).

Filar zespołu stanowią bracia Mateusz, Marcin i Jan Pospieszalscy. Zespół liczy 15 osób o tym samym nazwisku, są to dwa pokolenia muzyków, którzy na co dzień współpracują z takimi artystami, jak Michał Urbaniak, Voo Voo, 2TM,23, Zakopower, Arka Noego, New Life M, Raz Dwa Trzy, Anna Maria Jopek, Adam Strug, Daga Dana, Janusz Prusinowski Trio, Wojciech Mazolewski itp.

Partner wydarzenia: Tauron Nowe Technologie

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2