hamburger

KOLEJNE MEDALE DLA LOTKI

9 listopada 2020

dzieci na podium
W minioną sobotę, 07.11.2020 r., odbył się Krajowy Turniej w kategorii Młodzika U15 i Młodzika Młodszego U13. Klub, Gminę i firmę BIOFARM reprezentowali: Oliwia Jagoda, Halinka Romańska, Marysia Jędrusik, Marcel Dzięgielewski, Oskar Gwoździowski, Grzegorz Sepioło, Kamil Gomoluch, Piotr Bąk.
Zawodnicy zdobyli 4 medale (1 srebny i 3 brązowe). Po dwa medale zdobyli: Oliwia Jagoda, Oskar Gwoździowski i Grzegorz Sepioło. Pozostali zawodnicy walczyli bardzo dzielnie i uplasowali się również na wysokich pozycjach. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!