hamburger

Mikołajkowy turniej LOTKI

16 grudnia 2020

Zawodnicy klubu Lotka
Nasz turniej dla Naszych Dzieci i Młodzieży oraz Rodzic + Dziecko

Z zachowaniem wszelkich obostrzeń i wytycznych w związku z Pandemią COVID-19 udało nam się zorganizować dniu 12.12.2020 r, Turniej Mikołajkowy dla Naszych dzieci i młodzieży oraz w kategorii Rodzic + Dziecko.
Miło nam był gościć:
– Radnego Miasta Częstochowy Dariusza Kapinosa
– Dyrektor GOSiR Gmina Olsztyn Edyta Czajkowska
– Przedstawiciela Firmy BIOFARM Michał Czarnowa
– Przedstawiciela Firmy JAI KUDO Olga Aleksandrowicz

Bardzo dziękujemy sponsorom za pomoc w organizacji turnieju, paczek, nagród, słodyczy: BIOFARM, FUNDACJA DLA ROZWOJU w Częstochowie, EKOPŁOTEK, FORHEND, JAI KUDO, MONTEVERTE – Apartamenty, TK LIGHTING TOMASZ KRYWULT, PRYWATNA PRAKTYKA LEKARSKA – ORTODONCJA I STOMATOLOGIA AGNIESZKA I JACEK WIECZOREK, SAR GROUP – Dostawca Węgla, DANIEL MLEK „3 TOYSM” TOMASZ DZIĘGIELEWSKI, ALFA, GOSiR OLSZTYN, GMINA OLSZYN i wszystkim SYMPATYKOM NASZEGO KLUBU.

Inicjatywą turnieju było podziękowanie Naszym zawodnikom za sezon 2020 r., w którym włożyli wiele pracy by osiągać jak najlepsze wyniki na arenie krajowej i międzynarodowej. W całym sezonie widać było u Naszych Zawodników i tych malusich i tych dużych łzy szczęścia i łzy porażki, siłę walki, zaangażowania w treningi, rywalizację sportową. Wielokrotnie stawali na podium i pokazywali, że walczą do ostatnich sił. Ale bez zaangażowania wszystkich nie byłoby możliwe osiąganie tak wielu sukcesów. Dlatego za spędzony czas i zaangażowane na treningach, na turniejach, na obozach dziękują trenerzy. Dziękujemy również rodzicom, sponsorom i sympatykom BADMINTONA. Dziękujemy, że jesteście z NAMI.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2