hamburger

nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”

27 września 2022

logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
logo slaskie ue
„Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID -19”

Miasto i Gmina Olsztyn ogłasza nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona”

W ramach projektu istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu kotła na pellet. Dofinansowanie wynosić będzie 85 % kwoty netto, mieszkaniec musi pokryć minimum 15 % wkładu własnego i 8% VAT od całej instalacji. Realizacja inwestycji zakończy się w połowie 2023 r.

Zainteresowanych mieszkańców udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie zgłoszenia zamieszczonego poniżej i złożenie go do 11 października 2022 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn w punkcie obsługi klienta, lub wysłać na emaila mchaladus@olsztyn-jurajski.pl. Ilość miejsc ograniczona. Jednocześnie informujemy, że samo złożenie zgłoszenia nie gwarantuje udziału w realizacji projektu. Jeżeli ilość zgłoszeń przekroczy ilość dostępnych kotłów wówczas pod uwagę brana będzie data złożenia zgłoszenia.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 34 3285 076 wew. 29.

LOGO WORD zgłoszenie kocioł na bimasę

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2