hamburger

Nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona.”

28 lutego 2022

logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury

Miasto i Gmina Olsztyn ogłasza nabór uzupełniający do projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania OZE w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona.”

W ramach projektu istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na kolektory słoneczne, pompę do ciepłej wody użytkowej, pieca na pellet. Dofinansowanie wynosić będzie 85 % kwoty netto, mieszkaniec musi pokryć 15 % wkładu własnego i 8% VAT od całej instalacji. Realizacja inwestycji zakończy się wiosną 2023 r.

Zainteresowanych mieszkańców udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie ankiety zamieszczonej poniżej i złożenie jej do 1 marca 2022 r. do godziny 17.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn w punkcie obsługi klienta, lub wysłanie drogą mailową na adres: mchaladus@olsztyn-jurajski.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Jednocześnie informujemy, że samo złożenie ankiety nie gwarantuje udziału w realizacji projektu. Jeżeli ilość ankiet przekroczy ilość dostępnych instalacji, odbędzie się publiczne losowanie osób, które będą brały udział w projekcie.
O możliwej dacie losowania poinformujemy Państwa po zakończeniu naboru na naszej stronie internetowej.

Regulamin i ankieta dostępne poniżej:
LOGO PDF Regulamin naboru uzupełniającego + ANKIETA

logo unia EFRR
„Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID -19”

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2