hamburger

NOWE KONTO BANKOWE URZĘDU MIASTA I GMINY OLSZTYN

19 grudnia 2023

Od 1 stycznia 2024 r. obsługę bankową Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn przejmuje Częstochowski Bank Spółdzielczy JURA BANK. Spowodowało to zmianę numerów kont bankowych Urzędu oraz gminnych jednostek organizacyjnych. Od początku roku wszystkie opłaty i podatki będziemy wpłacać na nowe numery kont.

Dla wpłat dokonywanych na rzecz podatków i opłat, np. za odpady komunalne, czynsze, zezwolenia na sprzedaż alkoholi, zajęcie pasa drogowego będą wygenerowane indywidualne rachunki bankowe. Informacja o nowych numerach rachunków zostanie przesłana do Mieszkańców listownie.

Do czasu otrzymania tej informacji, prosimy o dokonywanie wpłat na nowy numer konta Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn – 70 8260 0006 2001 0012 5660 0001.

Ogólny numer rachunku dostępny będzie także w urzędzie, w banku, na tablicach ogłoszeń oraz na stronie internetowej www. olsztyn-jurajski.pl.

LOKALNY BANK Z PLACÓWKĄ W OLSZTYNIE

Częstochowski Bank Spółdzielczy JURA BANK został wybrany do kompleksowej obsługi bankowej budżetu Miasta i Gminy Olsztyn oraz jej jednostek organizacyjnych w wyniku procedury przetargowej. Dotychczas rachunek bankowy naszego urzędu był obsługiwany przez PKO BP S.A., a ponieważ upłynął okres na jaki umowa z bankiem została zawarta, obowiązkiem gminy było ogłosić przetarg.
Najważniejszym kryterium, jakie zostało zapisane w warunkach zamówienia publicznego, było zapewnienie bezpłatnej obsługi kasowej dla Mieszkańców, a w szczególności przyjmowanie wpłat bez pobierania dodatkowych opłat.

WPŁATY BEZ PROWIZJI

Wpłaty na nowe rachunki bankowe można dokonywać tak jak do tej pory, np. przelewem internetowym oraz w Biurze Obsługi Interesanta za pomocą karty płatniczej.

Bez prowizji bankowej opłaty będzie można wnosić osobiście w punkcie kasowym Częstochowskiego Banku Spółdzielczego JURA BANK w Olsztynie przy Placu Piłsudskiego 6.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2