hamburger

Nowe oświetlenie ulic

28 stycznia 2022

LAMPY ULICZNE
Miasto i Gmina Olsztyn ogłosiła przetarg na budowę oświetlenia ulicznego wzdłuż ul. Szkolnej i fragmentu Zbożowej w Biskupicach oraz ulic: Gzowa i Kotysowskiej w Przymiłowicach.

Łącznie pojawi się prawie 50 nowych punktów świetlnych o wysokiej efektywności energetycznej. Termin składania ofert mija 14 lutego 2022 r.
Gmina w tym roku zlecać będzie kolejne projekty oświetleń: ul. Widokowej w Bukownie, Strażackiej, Żareckiej i Polnej w Biskupicach Nowych oraz ul. Bukowej w Olsztynie.

Obecnie kończy się projektowanie oświetlenia ul. Kazimierza Wielkiego w Olsztynie, ul. Kielnickiej i Sokolej w Przymiłowicach oraz doświetlenia przejść dla pieszych na rynku w Olsztynie i przy Delikatesach Centrum – ul. Żwirki i Wigury. Jesteśmy też w przeddzień budowy oświetlonych pasów dla pieszych pod piekarnią w Olsztynie – na wysokości ul. Sobieskiego.

KB

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2