hamburger

OLIWIA KISIEL Z NAGRODAMI

5 marca 2024

dziewczyna strzelająca z karabinu
W lutym tego roku, siedemnastoletnia Mieszkanka Bukowna, Oliwia Kisiel wywalczyła pierwsze miejsce w finale IX Otwartych Zawodów „O szablę Józefa Turczynowicza” w Bełchatowie oraz pierwsze miejsce w Zawodach Klubowych DOBRY POCZĄTEK.

Oliwia strzelectwo sportowe w kategorii karabin pneumatyczny zaczęła trenować we wrześniu 2021r. Należy do Częstochowskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego. Jej trenerem jest Roman Cisowski. Nastolatka trenuje na częstochowskiej strzelnicy i strzela z karabinu Walther LG400 Monotec.

Od 2022 r. Oliwia brała udział w licznych zawodach strzeleckich, w których zwykle stawała na podium. W tym: Finał II Ligi Pneumatycznej (pierwsze miejsce – 2023 r.), Puchar Prezesa CSS Częstochowa (pierwsze miejsce – 2023 r.), Zawody Strzeleckie Powiatowego Zrzeszenia LZS z Okazji Dnia Niepodległości (drugie miejsce – 2022 r.) i wiele innych.

Serdecznie gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do celu.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2