hamburger

ODPADY PO TEJ SAMEJ CENIE

14 listopada 2023

kosze do segregacji śmieci a w tle zamek
Nie będzie podwyżki cen za wywóz odpadów z naszych posesji – taki jest wynik przetargu, który Miasto i Gmina właśnie rozstrzygnęła, a 9 listopada podpisaliśmy umowę z Wykonawcą na kolejne dwa lata.

A że wykonawca zostaje ten sam – PZOM Strach Sp. z o.o. – nie będzie też konieczności wymiany pojemników na odpady. Firma wstawi natomiast na posesje plastikowe pojemniki na szkło, które zastąpią worki.

9 listopada 2023 r. Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn podpisał umowę z reprezentującymi wyłonioną w przetargu firmę PZOM Strach Sp. Z o.o., Marcinem Strachem, Członkiem Zarządu oraz Piotrem Kaliszukiem, Prokurentem.

Opłata za wywóz odpadów dla Mieszkańców pozostaje bez zmian i wynosi 30 zł miesięcznie za osobę dla nieruchomości, które zadeklarowały, że posiadają kompostownik i 33 zł miesięcznie za osobę w przypadku nieruchomości, które oddają odpady biodegradowalne.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2