hamburger

PLEBISCYT SPORTOWY ROZSTRZYGNIĘTY. TRZY STATUETKI DLA OLSZTYNA

5 marca 2024

Znamy zwycięzców plebiscytu na najpopularniejszego zawodnika, trenera i działacza sportowego regionu częstochowskiego 2023 r. Klara Siadlak i Justyna Herman reprezentujące ULKS Lotka z Olsztyna nagrodzone w kategorii „Nadzieja Sportu”, Tomasz Kucharski, burmistrz miasta i gminy Olsztyn otrzymał statuetkę w kategorii najpopularniejszy działacz.

Wręczenie nagród odbyło się 1 marca w Fabryce Rowerów w Częstochowie. Plebiscyt zorganizowała Regionalna Rada Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Częstochowie. Wydarzenie odbyło się po raz 66. W gronie zgłoszonych sportowców byli zawodnicy i zawodniczki reprezentujący gry zespołowe i konkurencje indywidualne.
Plebiscyt prowadzony był tradycyjnie w trzech głównych kategoriach: zawodnicy, trenerzy, działacze. Podczas gali wręczono również statuetki: „Nadzieja Częstochowskiego Sportu”, „Trener Nadziei”, „Drużyna Roku” oraz „Sport Bez Barier”.

Klara Siadlak – zawodnik ULKS „LOTKA” gmina Olsztyn nagrodzona w kategorii – Sportowiec Roku Miasta i Regionu Częstochowskiego za rok 2023 „Nadzieja Sportu”
Justyna Herman – trener ULKS „LOTKA” gmina Olsztyn nagrodzona w kategorii – Trener Roku Miasta i Regionu Częstochowskiego za rok 2023 „Nadzieja Sportu”
Tomasz Kucharski – Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn nagrodzona w kategorii – Najpopularniejszy Działacz Miasta i Regionu Częstochowskiego za rok 2023

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2