hamburger

Podium dla zawodników Szkoły Podstawowej w Turowie

23 września 2021

Dnia 21września 2021r reprezentacja 9 uczniów SP w Turowie przygotowanych przez Wandę Woźniak brała udział w INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO.

Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych, oddzielnie dla dziewcząt i chłopców oraz biegi „Open”.
Przyjechało ponad 300 uczniów z 14 szkół, chcących sprawdzić swoje możliwości po wielu miesiącach lockdownu.
W biegach indywidualnych zawodnicy z Turowa dwukrotnie stanęli na podium:
– II miejsce Filip Tyliński w kategorii chłopców 2007-2008,
– II miejsce Oskar Gawron w kategorii „Open”, oraz
– VI miejsce (nagradzane dyplomem) Maciej Tyliński

Pozostali zawodnicy biorący udział w zawodach: Filip Nowak, Bartosz Sikora, Dominik Golis, Mateusz Nowakowski, Karolina Baurer i Patrycja Michalik. Wszyscy biegli z dużym poświęceniem plasując się na VI miejscu drużynowym.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanego startu i wspaniałej aktywności fizycznej. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i dyplom.

Drużyna dziewcząt młodszych debiutantek na zawodach rangi powiatowej w składzie: Karolina Bauer, Patrycja Michalik, Natalia Piątkowska, Magdalena Stanior i Wiktoria Wawrzyniak zajęły miejsce V
Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesu.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Częstochowie oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2