hamburger

OZE – WAŻNE INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

25 lutego 2022

logo zamek amonit
Miasto i Gmina Olsztyn, jako lider projektu pn. „Zielona Jura – wzrost wykorzystania energii w gminach Olsztyn, Przyrów, Dąbrowa Zielona” dotyczącego odnawialnych źródeł energii, rozpoczyna realizację kolejnego etapu projektu. W najbliższym czasie będziemy podpisywać umowy na dofinansowanie z każdym Mieszkańcem, który zakwalifikował się do projektu.

Podpisywanie umów rozpocznie się w marcu, a o ich terminie każdy z Mieszkańców zostanie zawiadomiony telefonicznie. Już teraz można zapoznać się z wzorem umowy na każdy rodzaj instalacji, który jest zamieszczony poniżej.

WAŻNE! Mieszkaniec NIE KUPUJE żadnej instalacji samodzielnie, jest to niedopuszczalne i podlegać będzie wykluczeniu z projektu. To Miasto i Gmina Olsztyn wybiera wykonawcę w postępowaniu przetargowym, wtedy też szczegółowo zostanie oszacowany wkład własny każdego mieszkańca.

Planowana rzeczowa realizacja projektu (montaż poszczególnych instalacji) rozpocznie się jesienią
i potrwa do wiosny 2023 r. O dalszym postępie prac będziemy Państwa informować na bieżąco.

logo unia EFRR

LOGO PDF Umowa z mieszkańcem fotowoltaika
LOGO PDF Umowa z mieszkańcem kocioł na pellet
LOGO PDF Umowa z mieszkańcem kolektory słoneczne
LOGO PDF Umowa z mieszkańcem pompa ciepła woda użytkowa

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2