hamburger

PRZEBOJE THE BEATLES NA FESTIWALU SZTUKI I WINA

19 czerwca 2023

logo festiwal sztuki i wina

Jurajska Gmina Olsztyn oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zapraszają na VII Jurajski Festiwal Sztuki i Wina, który odbędzie się na Rynku w Olsztynie w dniach 14-16 lipca 2023 r.

Siódmą edycję festiwalu otworzy wernisaż akwarelisty Redi Bo. Koncert główny odbędzie się w sobotę wieczorem – Łukasz Zagrobelny wykona z Chórem Collegium Cantorum największe przeboje The Beatles.

Na festiwalowej scenie usłyszymy także m. in. Meek, Oh Why?, Cizzz Big Band, Projekt muzyczny ABBA Forever, Paweł Łowicki Band, Chór Akord, Miejską Orkiestrę Dętą z Lublińca w repertuarze Bee Gees oraz zespoły folklorystyczne.

Przez trzy dni na rynku w Olsztynie kilkudziesięciu wystawców wina i rzemieślników będzie prezentować swoje wyroby. W programie także kolorowa parada z Bachusem, warsztaty winiarskie, atrakcje dla dzieci, prezentacja skuterów Vespa oraz potańcówka w stylu retro.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2