hamburger

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

12 stycznia 2022

Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn podaje do wiadomości terminy i kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i uzupełniającym do przedszkola i oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Olsztyn w roku szkolnym 2022/2023.

Załączniki:
LOGO PDF Zarządzenie Nr 4/2022 Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn z dnia 11 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2022/2023 harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Olsztyn.

LOGO PDF Uchwała Nr XVIII/194/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

LOGO PDF Uchwała dot.rekrutacji do kl.I spUchwała Nr XVIII/195/17 Rady Gminy Olsztyn z dnia 14 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Olsztyn oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.

Wnioski:
LOGO WORDWniosek o przyjęcia do oddziału przedszkolnego
LOGO WORDWniosek o przyjęcia do przedszkola
LOGO WORDWniosek o przyjęcie do klasy I SP
LOGO WORDZgłoszenie do I klasy SP

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2