hamburger

REMONTUJEMY DROGI

29 lipca 2021

asfalt
800 tys. zł będzie kosztował tegoroczny remont dróg na terenie gminy Olsztyn. 28 lipca podpisana została umowa z wykonawcą, którym jest wyłoniona w przetargu Spółka Hucz.

Prace remontowe zostaną wykonane w Przymiłowicach na ul. Podgrabie, w Zrębicach na ulicach Sosnowej, Kuźmińskiego, Leśnej, Granitowej i Polnej. Najdroższa będzie nowa nakładka asfaltobetonowa na ul. Widokowej między Bukownem a Warszawką. Wykonawca wybuduje także z kostki brukowej nowe perony przystankowe, co jest to związane z wprowadzeniem od 1 sierpnia 2021 r. bezpłatnej komunikacji obsługującej wszystkie miejscowości w gminie.

Niebawem rozpoczną się także prace przy budowie oświetlenia. Chodzi o ul. Miłą prowadzącą z Podgrabia do Bukowna, ul. Szeroką w Przymiłowicach, ul. Jurajską w Zrębicach, dwie uliczki bez nazwy na końcu Krasawy oraz ul. Karłowatej Sosny w Olsztynie.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2