hamburger

SŁOŃCA JURY NA FESTIWALU RZEŹNIKA 2021

9 czerwca 2021

biegnący ludzie
Biegacze ze Stowarzyszenia Słońca Jury brali udział w jednym z największych i najbardziej znanych festiwali biegowych w Polsce. 18 biegaczy z logiem Olsztyna na koszulkach promowało naszą gminę wśród kilku tysięcy biegaczy z całego kraju.

Dla niektórych były to pierwsze zawody biegowe w górach. Wszyscy szczęśliwie z uśmiechem dotarli na metę. Rewelacyjnie pobiegł Przemysław Gawron, Radny Rady Gminy Olsztyn. W swojej serii Rzeźniczka 28km wbiegł ma metę jako trzeci, a w ogólnej klasyfikacji generalnej zajął 13/950 miejsce.
Bardzo dobrze spisała się też para mieszana w biegu Rzeźnika 84km Magdalena Purgal i Leszek Gasik zajęli 37 miejsce. W biegu na 11 km wziął udział Darek Górny, który zajął 58 miejsce wśród 572 uczestników.

Wszystkich kończących bieg dopingowała wspaniała grupa kibiców Słońc Jury ,a tak dobre wyniki to efekt Pasta Party przygotowanego przez mistrza kuchni Maro oraz Toniego.