hamburger

Sportowe Święto na Jurze

14 listopada 2023

puchary
W dniach 11-12.11.2023 Miasto i Gmina Olsztyn gościła wyjątkowe wydarzenie sportowe – Jurajski Festiwal Badmintona w kategorii U17, U15, U11, U9, zorganizowany przez ULKS „LOTKA” gmina Olsztyn. To nie tylko turniej, to połączenie pasji do badmintona i uroku jurajskich krajobrazów, tworzące niesamowite wydarzenie dla zawodników, trenerów i wszystkich związanych z tą fascynującą dyscypliną! Rywalizacja była intensywna, pełna adrenaliny i pasji do badmintona.

Jurajski Festiwal Badmintona to wyjątkowe wydarzenie, które na zawsze pozostanie w pamięci uczestników. Wasza wytrwałość, zapał i profesjonalizm zasługują na ogromne uznanie. Cieszmy się wspólnie osiągnięciami każdego z Was – od najmłodszych kategorii po tych bardziej doświadczonych. Każdy z was wniósł niepowtarzalny wkład w to sportowe wydarzenie.
Każdy uczestnik otrzymał wyjątkowy pakiet zawierający koszulkę, worek, breloczek, a te oto niespodzianki staną się doskonałą pamiątką tego niezapomnianego wydarzenia.
Zawodnicy, którzy stanęli na podium, zostali uhonorowani medalami, statuetkami i cennymi nagrodami. Dodatkowo wśród zawodników wylosowaliśmy 4 vouchery na noclegi w malowniczym pensjonacie „NOCLEGI SKAŁKA” o wartości każdy 250 zł.!

Dziękujemy za wsparcie Ministerstwu Sportu i Turystyki, Jurajskiej Gminie Olsztyn na czele z Burmistrzem p. Tomaszem Kucharskim, GOSiR – owi w Olsztynie oraz firmie BIOFARM. Państwa zaangażowanie sprawiło, że to wydarzenie mogło odbyć się na najwyższym poziomie!
Serdeczne podziękowania kierujemy także do zawodników, rodziców, opiekunów, sympatyków klubu, kibiców oraz wolontariuszy. Jesteście nieodłączną częścią tej niezwykłej sportowej fiesty w sercu Jury!
Dziękujemy rodzicom za pyszne wypieki w kawiarence, tworzące niepowtarzalną atmosferę tego turnieju.
Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę Przedstawiciela Firmy BIOFARM, pana Michała Czarnoty, oraz Dyrektor GOSiR Olsztyn, pani Edyty Czajkowskiej, za ich obecność i udział w ceremonii dekoracji.
Festiwal był wyjątkowy również dla zawodników ULKS „LOTKA” gmina Olsztyn zdobywając imponującą liczbę medali – 11 medali – w różnych kategoriach:
Kategoria U9:
• Srebrny medal – Julia Bednarczyk (gra pojedyncza dziewczyn)
Kategoria U11:
• Srebrny medal – Oliwier Maladyn (gra pojedyncza chłopców)
• Brązowy medal – Martyna Wieczorek (gra pojedyncza dziewczyn)
Kategoria U15:
• Złoty medal – Klara Siadlak (gra pojedyncza dziewczyn)
• Złoty medal – Klara Siadlak / Oliwia Jagoda (gra podwójna dziewczyn)
• Brązowy medal – Oliwia Jagoda (gra pojedyncza dziewczyn)
• Brązowy medal – Wiktoria Potępska / Kamila Śledź (gra podwójna dziewczyn)
Kategoria U17:
• Złoty medal – Oliwia Kanik / Zuzanna Wróbel (gra podwójna dziewczyn)
• Srebrny medal – Oliwia Kanik (gra pojedyncza dziewczyn)
• Brązowy medal – Karolina Wieczorek (gra pojedyncza dziewczyn)
• Brązowy medal – Karolina Wieczorek / Zofia Stankiewicz (gra podwójna dziewczyn)
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy za inspirację, za niezapomniane chwile pełne emocji na boisku! Do zobaczenia za rok na kolejnej emocjonującej edycji, która zapewne przyniesie jeszcze więcej pasji, sportowej rywalizacji i wyjątkowych momentów!

Link do wyników:
https://pzbad.tournamentsoftware.com/tournament/F55960BC-D754-46BB-A2A3-116E500B9A3E

Fot. i treść: ULKS LOTKA

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ham2